Гарне кафе - Головна сторінка

Ми радо Вас запрошуємо у наше кафе. Прийшовши до нас вперше, Ви неодмінно оціните наш затишок у який вкладено дорогоцінний час та душу. Адже у нас гостей зустрічають привітні та ввічливі офіціанти та проводжають з щирою посмішкою на обличчі.

У нас приємна та тепла атмосфера, яка тільки спонукає до приємного дозвілля та спілкування.

У нас Ви забудете про час, тому що він летить непомітно, коли Ви відпочиваєте та забуваєте про всі насущні проблеми, які знаходяться за дверима нашого закладу.

На Ваш вибір, у нас є чотири зали: кожен з яких стане до уподоби навіть для найвибагливішого гостя.

В нашому меню зібрані тільки смачні та сучасні страви європейської кухні, які не залишать Вас байдужими.

Якщо Ви молода сім’я, і Ви бажаєте піти відпочити увечері, але дитину немає з ким залишити – то це не проблема. Приходьте до нашого кафе всією сім’єю, а дитина чудово проведе свій час у нашому дитячому куточку, де вона зможе пограти з іграшками та подивитись улюблений мультфільм.

Якщо Ви полюбляєте випити бокал смачного пива, то саме для Вас у наявності відоме всьому світу чеське пиво   Krušovice (світле та темне) та німецьке нефільтроване пиво Paulaner, про якість якого говорить той факт, що цей виробник має право виробляти свій напій на щорічний всесвітньовідомий фестиваль Октоберфест. Але навіщо їхати так далеко для того, щоб випити цього пива, адже наші двері завжди відкриті для Вас.

Також ми пропонуємо спробувати наше фірмове пиво – Гарне, назва якого говорить сама за себе. До пива Ви можете обрати собі смачні закуски, такі як: свинячі вушка мариновані у тайському соусі, кільця кальмарів у пивному клярі та інше.

У Вас побачення з дівчиною, а вона виявляється на дієті? І тут з’являється питання – куди ж піти на вечерю? Відповідь очевидна – до нашого кафе! Спитаєте чому? Тому що тільки у нас є вибір салатів, від яких Ваша дівчина точно не набере жодного зайвого кілограму.

Ваша жінка нарешті відпустила Вас вечором п’ятниці на зустріч з друзями, а Ви не знаєте де можна з’їсти смачного м’яса та згадати смак алкоголю? Відповідь очевидна – у нашому кафе. Тільки у нас Ви можете замовити таку страву як Айсбан – це рулька зі свинини у подачі з квашеною капустою та картоплею, після якої вечір плавно перестане бути томним.

Ви важко працюєте зранку, і не знаєте де відпочити та поїсти в обідню перерву? Запрошуємо до нас з понеділка по п’ятницю на наші смачні бізнес-ланчі. 

До нас хочется повернутися ще, адже у нас гарно, і тому ми Гарне кафе!