Гарне кафе - Головна сторінка

Нові смачні десерти в "Garne cafe"!

Нові смачні ДЕСЕРТИ в "Garne cafe" !
Тепер ти маєш можливість не тільки поласувати десертами в кафе, а й замовити святковий торт або просто улюблений десерт додому.
Тепер в "Garne cafe"  є чудові французькі десерти на будь-який смак від професійного кулінара!
Ти неодмінно повинен спробувати весь асортимент))))

"Garne cafe" - Тут творять кулінарні шедеври!

Акція ЛИПНЯ! Бізнес-ланч у подарунок!

У ЛИПНІ "Garne cafe" дарує кожному бізнес-ланч у ПОДАРУНОК!

Придбай 15 бізнес-ланчів - заплати за 14! Реальна економія! Смачно та вигідно))

*В акціях можуть брати участь тільки ті клієнти, які підписані на наші сторінки в Facebook : Garne cafe - Гарне кафе та Instagram @garnecafe

А ви вже грали в Beer Pong в "Garne cafe"?

Приходьте грати! Буде дуже весело!!!!

Beer Pong: правила гри для веселої компанії)))))

Гра весела, азартна, з елементами спорту і дуже п'яна. Якщо ви хочете урізноманітнити своє дозвілля і спробувати щось нове з друзями, то ми розповімо вам правила гри в Beer Pong.

Суть даної алкогольної гри в тому, що гравці, кидаючи м'яч для настільного тенісу через стіл, повинні потрапити їм в склянки з пивом, що стоять на протилежному кінці цього столу.

Змагаються, як правило, дві команди. У кожної на її кінці столу виставлена ​​піраміда зі склянок або кухлів з пивом. У першому ряду одна ємність, у другому дві, в третьому три і в останньому відповідно чотири. Гравці повинні потрапляти м'ячиком в склянки, тим самим, "вибиваючи" їх зі столу. Ємність, в яку потрапив м'ячик прибирають, а її вміст тут же вживається командою. Командою-переможцем визнається та, яка першою усуне всі склянки противника.

Є в Beer Pong правило - якщо через деякий час у обох команд залишається однакова кількість "невибитих" склянок на столі, оголошується серія пенальті прямо як у футболі. Суперники по черзі виконують кидки доти, поки одна зі сторін не виб'є на одну склянку більше, при однаковій кількості виконаних кидків.

 

Літня Акція на кальян!!!

ЛІТНЯ АКЦІЯ на кальян в "Garne cafe".

Щочетверга - фруктова чаша в подарунок.

В понеділок, вівторок та середу - кожен другий кальян на стіл зі знижкою 50%.

** В акціях можуть брати участь тільки ті Клієнти, які підписані на нашу cторінку в Facebook Garne cafe - Гарне кафе та Instagram  @garnecafe

Дивимося футбол разом з "Garne cafe"

 

Вгадай рахунок матчу та отримай келих пива в подарунок від "Garne cafe"))))         

Подробиці у адміністратора і офіціантів!

** В акціях можуть брати участь тільки ті Клієнти, які підписані на нашу cторінку в Facebook Garne cafe - Гарне кафе та Instagram  @garnecafe