Гарне кафе - Головна сторінка

Історики досі ламають списи, коли ж з'явилася перша схожа на сучасний більярд гра. Але більшість датують її 3300-м роком до н.е. Могилу саме такого «віку» розкопали археологи, а всередині виявили кілька паличок, кулі і щось на зразок фішок.

Достеменно не відомо і те, чому сукно на більярдному столі переважно забарвлене в зелений колір. Можна припустити, що спочатку цією грою захоплювалися виключно аристократи - любителі крокету і гольфу. Тому і сукно столу їм було звичніше бачити зеленим.

 

Більярд по праву знаходиться в списку елітарних ігор. У нього грали аристократи, дворяни, купці, простому ж смертному потрапити до цього закритого клубу було неможливо. Сьогодні можливість «покатати кулі» є практично у кожної людини, необхідно лише знайти де встановлені столи для цієї гри…

 

Медики прийшли до обгрунтованого висновку, що гра на більярді досить корисна для здоров'я.

Більярд є сучасним видом спорту, яким захоплюються, як чоловіки, так і жінки, представники старшого покоління і молодь. На думку експертів, більярд -  корисний вид спорту, який розвиває і розумові, і фізичні здібності людини.

І з цим важко не погодитися - адже навіть ті, хто просто спостерігає за грою, знає, що гравці в більярд постійно рухаються. Так, за час однієї партії людина проходить приблизно близько трьох кілометрів навколо столу, інколи й більше. Адже більярд - затяжна гра, яку можна порівняти з тривалою прогулянкою приміщенням.

Також гра на більярді дозволяє людині стати більш врівноваженою і чудово знімає нервову напругу від перебування в стресових ситуаціях, які повсюдно нас оточують. Більярд легко дозволяє дистанціюватися від повсякденних турбот і відпочити в приємній атмосфері.

 

Більярд давно перестав бути видом спорту, призначеним виключно для джентельменів із закритих клубів. Сьогодні цією грою захоплюються і чоловіки, і дівчата, і діти.

 

Що може бути краще веселих посиденьок з друзями, з кухлем пива і, звичайно ж, з парі - хто переможе? Або ж можна запросто перетворити ділові переговори в приємну зустріч, а адреналін скинути, граючи в більярд? Варіантів безліч! Спробуйте і самі в цьому переконатися!

 

В "Garne cafe" є спеціально обладнаний окремий зал з професійним більярдним столом і всім необхідним обладнанням.

Тут можна не тільки поїсти і поговорити з друзями, але і відволіктися, зігравши пару партій.

Приходьте до нас на більярд! Ви не пошкодуєте.

 

Вартість гри на більярді в "Garne cafe" - 70 грн. / 1 ​​година.

Забронювати більярдний стіл дуже просто.

Потрібно зателефонувати адміністратору за телефоном: (063) 151-8281